Uitzien naar 24 uur mountainbiken voor Stichting De Hoop

13 september 2018 14:00

De mountainbikers van ons team zien er naar uit om vrijdag om 18.00 uur van start te gaan voor het mountainbike-evenement van Stichting de Hoop 'Cycle for hope'. Het evenement vindt plaats bij Recreatiepark 't Veluws Hof,
Krimweg 152 - 154, 7351 TM Hoenderloo

We hebben hard getraind en nu komt het erop aan.

We bedanken iedereen die ons gesponsord heeft, zowel particulieren als bedrijven.

Er is een wielertenue ontworpen voor dit evenement dat we bij het evenement gaan introduceren. Onderaan dit bericht is het ontwerp opgenomen en voor dit wielertenue willen wij alle bedrijven die dit hebben gesponsord nogmaals bedanken!

Tijdens het evenement hopen we ook enkele foto's op deze site te plaatsen. 

Wat de sponsorbijdrage van ons team betreft hebben we bijna ons doel bereikt van € 8.000. Als je ons team of 1 van de teamleden nog een (aanvullende) bijdrage wilt geven zou dat fantastisch zijn. Alvast bedankt daarvoor!

 

Met vriendelijke groet,

Rene Prins

Harmen Kastenberg

Piet Kruysse

Willem Ruijs

Andre Kompagnie

John Slabbekoorn

Joost Verbakel